Мінеральна вата, виготовлена за технологією ECOSE у вигляді матів. NatuRoll Pro універсальний ізоляційний матеріал з відмінними тепло- та звукоізоляційними характеристиками. Гідрофобізований по всій товщині NatuRoll Pro дозволяє проникати водяній парі, підтримуючи оптимальний теплообмін. Продукт чудово встановлюється врозпір.
Властивості:
- відмінні тепло та звукоізоляційні властивості;
- негорючий;
- підвищена твердість;
- зберігає свою форму;
- невеликі зручні розміри рулону;
- легша декомпресія вати для швидшого монтажу;
- легкий та зручний монтаж.
Характеристики:
- Основа: кам'яна вата.
- Тип: рулон.
- Призначення: скатні дахи, каркасні конструкції, підлоги на балках, внутрішні стіни, сендвіч-стіни, підвісні стелі.
- Температура застосування: до 600 °С.
- Щільність, кг/м3: 11.
- Коефіцієнт теплопередачі: 0,039 Вт/мК.
- Негорючий матеріал класу А1.
- Розмір: 9100x1200 мм.
- Товщина: 50 мм.
- Кількість плит в упаковці: 2 шт.
- Площа в упаковці: 21,84 кв.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Knauf |
| Вид минеральной ваты | Стекловата |
| Форма поставки материала | Рулон |
| Плотность | 11 кг/м3 |
| Класс материала по теплопроводности | Средняя |
| Теплопроводность | 0.039 Вт/мК |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип материала | НГ (негорючий) |
| Размеры | |
| Толщина | 50 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Длина | 9100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 452 ₴


