Для влаштування рівної та міцної підлоги, перед укладанням плитки, паркету, лінолеуму та інших покриттів у сухих приміщеннях (спальні, вітальні, дитячі кімнати, коридори, фойє), а також приміщеннях з низьким рівнем зволоження (санвузли, кухні тощо). Стійка до температурних перепадів в інтервалі від +5 °С до +70 °С, найкраще підходить для влаштування систем «тепла підлога».
Властивості:– для внутрішніх робіт;
– зручна у використанні;
– ручного та машинного нанесення;
– легко розтікається;
– для систем «тепла підлога»;
– стійка до усадки та утворення тріщин.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SILTEK |
| Страна производитель | Украина |
| Тип вяжущего | Гипсово-цементный |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Фасовка материала | 25 кг |
| Расход | 17 кг/кв. м |
| Толщина слоя стяжки | 40 мм |
| Прочность на сжатие | 20 МПа |
Информация для заказа
- Цена: 432 ₴


