Гіпсокартон вологостійкий 3000x1200x12,5 мм
Гіпсокартон вже багато років залишається незмінно популярним товаром на ринку оздоблювальних будівельних матеріалів. Він являє собою плиту, складається з гіпсового шару, який з обох сторін обклеєний картоном. Залежно від призначення та місця використання гіпсокартон ділиться на наступні види: для сухих приміщень, вологостійкий (застосовують для облицювання кухонь, ванних кімнат , санвузлів тощо)
Гіпсокартонні плити широко використовують для ремонтних робіт у квартирах, приватних будинках, громадських установах. Завдяки чудовим технічним характеристикам роблять перегородки з гіпсокартону, рельєфні стелі і фігурні короби.
Товщина: 12,5 мм. Довжина: 3000 мм. Гіпсокартон вологостійкий Knauf застосовується у всіх сферах для внутрішньої обробки приміщень як економічна обшивка в системах сухого будівництва в помірно вологих приміщеннях. Ширина: 1200 мм. Вага листа: 29 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Knauf |
| Страна производитель | Польша |
| Вид гипсокартонного листа | Влагостойкий |
| Цвет | Зелёный |
| Длина | 3000 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Толщина | 12.5 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 600 ₴




