Суміш для влаштування стяжки FL-R
Суха суміш призначена для влаштування стяжок підлог, вирівнювання поверхонь та влаштування теплих підлог товщиною 15-70 мм з подальшим опорядженням усіма видами покриттів.Може використовуватися для зовнішніх та внутрішніх робіт.
Склад
Цемент, мінеральні наповнювачі, армуючі волокна, модифікуючі добавки
| Кількість води для приготування розчинової суміші | 0,14-0,18 л/кг сухої суміші (3,5-4,5 л/мішок) | |
| Час придатності розчинової суміші, не менше* | 90 хв | |
| Границя міцності на стиск через 28 діб, не менше* |
|
|
| Товщина шару |
|
|
| Орієнтовна витрата сухої суміші** |
|
|
| Температура застосування | Від +5°С до +30°С |
* Дані технічні характеристики наведені при температурі 20 С та відносній вологості 60%. При умовах, що відрізняються від наведених, характеристики можуть змінюватися.
** Витрата залежить від нерівностей поверхні та навичок виконавця.
Поверхні з високим водопоглинанням зволожити або обробити ґрунтовкою глибокого проникнення не раніше, ніж за 4-6 годин перед укладанням стяжки.
Влаштовану стяжку оберігати від швидкого висихання (протяги, дія прямих сонячних променів, дія високих температур) протягом перших 2-3 днів (початковий період тужавлення). У разі потреби, допускається зволожувати поверхню стяжки методом розпилення. Стяжка придатна до експлуатації через 7 діб.
Подальше опорядження та використання теплої підлоги можливе не раніше, ніж через 28 діб
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Onur Rezistans |
| Страна производитель | Украина |
| Тип вяжущего | Цемент |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Фасовка материала | 25 кг |
| Расход | 18 кг/кв. м |
| Толщина слоя стяжки | 70 мм |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 30 град. |
| Прочность на сжатие | 20 МПа |
- Цена: 191 ₴


