Суміш для влаштування самовирівнюючих підлог FL-N
Суміш призначена для влаштування прошарків підлог та вирівнювання бетонних, цементно-піщаних поверхонь підлоги перед подальшим опорядженням усіма видами покриттів (ламінат, лінолеум, плитка, і т.п.) в тому числі, і для підлог з підігрівом. Для внутрішніх робіт.
Склад
Композиція цементно-гіпсового в’яжучого, мінеральні наповнювачі, модифікуючі добавки
| Кількість води для приготування розчинової суміші | 0,21-0,23 л/кг сухої суміші (5,25-5,75 л/мішок) |
| Час придатності розчинової суміші, не менше* | 30хв |
| Границя міцності на стиск через 28 діб, не менше* | 20МПа |
| Границя міцності на розтяг при стиску через 28 діб, не менше* | 7МПа |
| Товщина шару | 3-20 мм |
| Орієнтовна витрата сухої суміші** | Від 1,7 кг/(м2х1 мм) |
| Температура застосування | Від +5°С до +30°С |
* Дані технічні характеристики наведені при температурі 20 С та відносній вологості 60%. При умовах, що відрізняються від наведених, характеристики можуть змінюватися.
** Витрата залежить від нерівностей поверхні та навичок виконавця.
Подальше опорядження можливе не раніше, ніж через 72 години.
Експлуатація в системі теплої підлоги можлива не раніше, ніж через 28 діб.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Onur Rezistans |
| Страна производитель | Украина |
| Тип вяжущего | Цемент |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Фасовка материала | 25 кг |
| Расход | 1.7 кг/кв. м |
| Толщина слоя стяжки | 70 мм |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 30 град. |
| Прочность на сжатие | 20 МПа |
- Цена: 326 ₴


