Шпаклівка мокра Armix SM E біла 17кг (аналог Грінпласт)
Готовий шпаклювальний розчин Armix SM використовується для шпаклювання стін та стель всередині приміщень, які не піддаються тривалому та надмірному зволоженню, перед фарбуванням та влаштуванням декоративного шару. Підходить для використання на таких основах як:
- бетон,
- газобетон,
- цементні, цементно-піщані, цементно-вапняні, гіпсові штукатурки,
- гіпсокартон.
Для внутрішніх робіт.
| Розхід: | 1,5-2,0 кг/м² при товщині шару 1мм |
Час висихання: ~12 годин
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Armix |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние материала | Готовая смесь |
| Тип шпаклевки | Гипсовая |
| Назначение шпаклевки | Универсальная |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Способ нанесения | Ручной |
| Цвет | Белый |
| Упаковка | Ведро |
| Фасовка материала (кг) | 17 |
| Технические характеристики | |
| Расход материала | 1.5 кг/м2 |
| Минимальная толщина слоя | 1 мм |
| Время высыхания | 12 час |
| Минимальная температура выполнения работ | 5 град. |
| Максимальная температура выполнения работ | 30 град. |
| Адгезия к основанию | 0.9 МПа |
Информация для заказа
- Цена: 790 ₴


