Секатор 205мм універсальн.,d зріз18мм зріз прямий
- Універсальний секатор довжиною 205 мм застосовується для товстої живої та сухої деревини.
- Верхнє різальне лезо з високовуглецевої сталі SK5 з покриттям PTFE (проти налипання).
- Корпус із міцного нейлону та фібергласу.
- Рукоятка має спеціальне вилучення для вказівного пальця та закриту форму для захисту руки.
- Безпечний замок-фіксатор.
- Отвір для ремінця.
- Інструмент можуть використовувати і правші, і шульги.
- Храповий механізм різання діє за принципом домкрата, значно збільшує ріжучу здатність та зменшує зусилля для різання, що важливо при видаленні товстих гілок.
- Храповий механізм не використовується для різання молодих гілок, так як при роботі з молодою порослою механізм перевантажує кисть руки (секатор може використовуватися без храпового механізму для різання тонких гілок за 1 раз).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Verano |
| Страна производитель | Украина |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Максимальный диаметр реза | 19 мм |
| Материал рукоятки | Пластмасса |
| Общая длина | 205 мм |
| Вес | 0.19 кг |
Информация для заказа
- Цена: 280 ₴




