Генератор Бензиновий RB-J-GE9000E
Однофазний
Автоматичний регулятор напруги AVR
Система електрозапуску
Максимальна реактивна потужність- 3,8ква
Номінальна напруга- 220 В змінного струму
Номінальна частота- 50 Гц
Система попередження моторного масла
Коли рівень моторного масла низький, система Controll Oil Level System автоматично зупиняє двигун, щоб уникнути пошкодження.
Увага
Серед вихлопних газів двигуна з"являється СО (окис вуглецю) Ніколи не використовуйте генератор у закритому приміщенні без хорошої вентиляції.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 85 кг |
| Высота | 555 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Длина | 690 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Тип топлива | Бензин |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Состояние | Новое |
| Количество фаз | 1 |
| Полная мощность | 8 кВА |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество колесиков | 2 |
| Датчик уровня масла | Да |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте



